Dnes je 16. 06. 2024, meniny má:
ScholaInNatura » Spravodajstvo

Schola In Natura Stropkov - ŠK ŠTICH Humenné 2 : 4 (0:2)

Góly: 43´ Baníková(H), 45´ Komariková(H), 68´ pok. kop Jeleneková(D), 73´ Vozarová(H), 75´ Kišidayová(H), 82´ Pullmannová(D).


(Domáce) Forraiová Zuza, Patlevičová Katka, Popovičová Popi, Eliašová Lea, Hanková Miša, Puzderová Aňa, Jeleneková Bubu, Klušarovská Veja, Vancaková Miška, Pullmannová Puli, Feteriková Dada, Vancaková Vlaďa, Jeremiašová Lucia.

(Hostky) Fencáková, Kurtiková, Kišidayová, Ferjová, Komariková, Lenarčičová, Ducková, Vozarová, Hajdučková, Baníková, Šmajdová.

Toto odvetné futbalové stretnutie Slovenského pohára žien sa  odohralo na ihrisku príjemného štadióna TJ Baník Magnezit Ťahanovce (Košice, lokalita oddychovej zóny nazvaná Anička), kde od 23.8.2010  trénujú spolu tieto súčasné hráčky Stropkova v pondelky a v stredy. Stretnutie malo lepšiu futbalovú, spoločenskú, organizačnú, divácku aj rozhodcovskú úroveň ako v Humennom.

Mušketierky hrali organizovane a v niektorých fázach stretnutia boli futbalovejšie ako  šticharky, ktoré svoju ofenzívu majú založenú na nakopávaní za obranu so zabehovaním útočníčok alebo pokusmi o gól s väčšej vzdialenosti. Mušketierky sa snažili  prihrávkami vytvárať gólové príležitosti, čo sa im aj darilo, lenže vo finálnej fáze už chýbali individuálne sily. Ukážkovú najkrajšiu akciu stretnutia zrealizovali mušketierky  prihrávkami na jeden max. dva dotyky zo stredu obrany na pravú zálohu, následne cez stred zálohy na pravé krídlo a umným priklepnutím lepšie postavenej hrotovej útočníčke, ktorá do protipohybu brankárke s prehľadom gólovo zakončila. S veľkým prehľadom bol gólovo zakončený aj pokutový kop mušketierok. Ako už bolo včera spomínané mušketierky boli odmenené potleskom a pochvalou od prítomných divákov a funkcionárov miestneho košického klubu. Ženy vďaka Vám.

Touto cestou si poďakovanie zaslúži aj vedúca družstva mušketierok, ktorá originálnym spôsobom pripravila potrebnú výstroj pre hráčky a svojim zodpovedným prístupom  počas stretnutí prispela k ich bezproblémovému záveru.      

Napísaný: 2010-09-16, čítaný 1958x

Fotogaléria

scholainnatura fotoscholainnatura foto

Komentáre k článku

Dátum: 2010-09-17, Poslal: Jaro811

Oprava. Ukážkovú najkrajšiu akciu stretnutia zrealizovali mušketierky prihrávkami na jeden max. dva dotyky zo stredu obrany na pravú zálohu, následne cez stred zálohy na ľavé krídlo a umným priklepnutím lepšie postavenej hrotovej útočníčke, ktorá do protipohybu brankárke s prehľadom gólovo zakončila. Tréner Jaro.

Dátum: 2010-09-19, Poslal: pulli

...a zajtra sme ozdobou Stropkovskeho tyzdennika Spektrum :)

Dátum: 2010-09-19, Poslal: Jaro811

Pulli, máš dobré informácie. Nezabudni zajtra prísť na tréning, lebo aj ty si mala narodeniny. Tréner Jaro.

Dátum: 2010-09-20, Poslal: pulli

:):):)...aj by som dosla ale mam cely tyzden poobedne :) ale mile od vas ze ste si spomenul-vsimol :)))

Meno:

Komentár:
SCHOLA IN NATURA, n.o.
Sídlo: Mlynská 706/18, 091 01 Stropkov
 
Regist. vykonaná dňa 23.11.2005 na KÚ v Prešove pod č.2005/11286/02/Dv, IČO: 37887033, webmaster: Ing. V. Štofaník, e-katalog.sk