Dnes je 25. 04. 2024, meniny má:
ScholaInNatura » Spravodajstvo

Mušketierky verzus košickí tenisti

Sobotu 14.2.2009 v predlženej telocvični (T3 a T4) UPJŠ Košice sa konalo v poradí už piate stretnutie mušketierok ABC CVČ SIN Stropkov so svojimi mimostropkovskými fanúšikmi futbalu.

O futbalovú konfrontáciu s mušketierkami prejavili záujem ďalší fanúšikovia, a to tenisti - muži TC Slávia Univerzita Košice. Kompetentní predlžili hraciu plochu a hralo sa v počte šesť na šesť na malé bránky. Mušketierky posilnil prítomný stropkovský fanúšik(13 ročný Šimon), ktorý mal na tomto stretnutí pôvodne robiť  foto a video záznamy. Za tenistov nastúpil aj  aktívny hráč futsalu Dalibor Hoďa a aktívny futbalový hráč V. slovenskej ligy Peťo Salka, vekom ešte ml. dorastenec. Hralo sa 3  x  20 minút a výsledok bol 8 : 4 v prospech tenistov. Tréneri mušketierok v prípravných stretnutiach praktizujú  „Hráme o víťazný gól!" . Ten nepadol počas ďalších piatich minút, preto rozhodca odpískal záver stretnutia a  uznal výsledok 0 : 0, čo muži chlapsky prijali.

Realizačný tím ABC CVČ SIN pozýva fanúšikov futbalu na turnaj dvoch kategórií (žien a žiačok), ktorý sa uskutoční dňa 22.2.2009 v telocvični SOUP Stropkov od 10:00hod. za účasti tímov z  Martina, Trebišova a našich mušketierok.

Napísaný: 2009-02-14, čítaný 1735x