Dnes je 26. 04. 2024, meniny má:
ScholaInNatura » Spravodajstvo

Mušketierky verzus TJ Termál Diakovce

V šiestom kole II. futbalovej ligy žien na domácom ihrisku FO AJAX Pakostov mušketierky vyhrali nad futbalistkami TJ Termál Diakovce vysoko 11:0.

Prvú štvrťhodinu stretnutia mali viac gólových príležitosti západniarky, no ostali nevyužité. Naopak v 22. minúte sa efektívne presadili mušketierky a začal gólostroj s polčasovým výsledkom 8:0. Po zmene strán striedala  celá lavička mušketierok t.j. povolený počet päť hráčok. Hostky sa naďalej snažili o strelenie gólu, ale Lali si bravúrnymi zákrokmi udržala čisté konto. Góly mušketierok padali po pekných kombinačných akciách. Málo vídané dva rovnaké góly zaznamenala  ľavá obrankyne z cca 30 metrov priamymi razantnými strelami z prvého dotyku, umiestnenými do horného rohu brány, ktoré by nechytil ani špičkový mužský brankár.  Toto dvojité excelentné Dankino prevedenie  je  výsledkom jej potenciálu a tréningového procesu.

Asi 150 prítomných divákov sa predvedeným futbalom dobre pobavili. Na stretnutí bol prítomný aj fotograf Laco Lukáč a jeho zaujímavé foto-momentky sú  prezentované aj na http://picasaweb.google.com/lacko62/AjaxTermal110Pakostov03102009

Napísaný: 2009-10-05, čítaný 2344x