Dnes je 20. 04. 2024, meniny má:
ScholaInNatura » Spravodajstvo

FO AJAX Pakostov verzus FC Čaka 13:1

Futbalové mušketierky východu v prvom tohto sezónnom domácom stretnutí II. ligy žien excelovali.

Proti snaživému tímu FC Čaka (taktiež nováčik súťaže) prvých osem minút mušketierky nezačali optimálne. Po usmerneniach zo strany realizačného tímu hráčky roztiahli hru do šírky, vytvárali si gólové príležitostí, ktoré efektívne zakončovali cca na päťdesiat percent. Od ôsmej minúty už bolo stretnutie v réžií mušketierok, ktoré za veľkého povzbudzovania fanúšikov excelovali hlavne vo vytváraní gólových príležitostí a polčasový výrazný  výsledok 8:0 bol pre hostky ešte lichotivý. V druhom polčase sa západňarky naďalej snažili odolávať tlaku domácich hráčok a zo štandardnej situácie vsietili čestný úspech. Mušketierky ďakujú fanúšikom za povzbudzovanie, a pani Lukčíkovej za chutný obed.

Výborná futbalová atmosféra pokračovala  aj v derby stretnutí  V. ligy mužov FO AJAX Pakostov - FK Humenné, ktoré domáci vyhrali  2:1.

Napísaný: 2009-09-06, čítaný 2981x